EFA – European financial advisor

Proč si vybrat tento kurz?

Zařaďte se mezi elitní poradce v ČR

vyjímečnost

Prestižní členství v celoevropské profesní EFPA organizaci. Na trhu je cca 40.000 finančních poradců a necelé 1% zvládlo tuto zkoušku. Zařaďte se mezi elitu.

posun

Zvýšení obchodních i znalostních kompetencí zejména v oblasti investic.

zlepšení

Rozšíření znalostí napříč sektory (daně, právo, finance, portfolio management … ).

“staňte se členy skupiny profesionálů ve svém oboru”

EFA

Kurz pro ty co se chtějí neustále zlepšovat a posouvat kupředu

EFA-European financial advisor

Tento kurz je zaměřen na finančně poradenské skupiny, poradenské firmy i jednotlivce, kteří jsou již zkušení v oboru a chtějí patřit mezi skutečnou elitu finančních poradců v ČR. Kurz EFA je primárně určen těm, kteří chtějí spravovat investice a majetek svým klientům. Ti, co to myslí s investičním poradenstvím opravdu vážně. Kurz je náročný jak časově (cca půl roční vzdělávací kurz)tak i obsahově. Fakticky se jedná o vysokoškolskou látku. Tímto kurzem vás provedou nejen odborníci z praxe, ale také vysokoškolští profesoři.

co vám kurz přinese?

Tento kurz je hlavně praktický s okamžitou aplikací poznatků do praxe. Jde do hloubky makroekonomie, derivátů, portfolio managementu, daní, sociálního pojištění, práva, etiky a samozřejmě i finanční matematiky. Díky tomuto kurzu si troufnete i na affluentní nebo velmi movité klienty. Porozumíte souvislostem a rozšíří se vám celkové znalosti a dovednosti. Kurz je zakončen náročnou a prestižní zkouškou EFA pod záštitou mezinárodní organizace EFPA ČR a opravňuje vás tak se honosit za jménem prestižním oborovým titulem EFA. Pro představu, v ČR je cca 40.000 finančních poradců, ale jen zhruba 350 je nositelem tohoto titulu. Navíc získáte od EFPA nejen následné vzdělání v oboru, ale i extra výhody členství.

Více o členství naleznete zde: https://efpa.cz/poradci

informace o kurzu

  • Kurz je standardizován napříč Evropou. To však neznamená, že není možná určitá míra individualizace dle požadavků zadavatele.
  • Cena kurzu se pohybuje v rozmezí 60 000 Kč – 80 000 Kč/ bez DPH
  • Cena závisí na počtu účastníků, školících prostorech a dalších preferencích zadavatele.
  • Standartní délka kurzu je 18 dní. Dle požadavků zadavatele ji lze upravit.
  • Pro více informací o kurzu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Ohlasy našich absolventů

Reference od našich klientů a absolventů jsou pro nás velmi důležité, protože nám pomáhají se stále zlepšovat