Reference

Jan Rumpela

Majitel finančně poradenské společnosti

V každém odvětví lidské činnosti lze dosáhnout mistrovství, ať už se jedná o truhláře, který dokončí konferenční stolek. Krasobruslaře zakončující svou jízdu čtverným axlem, nebo finančního poradce v jeho světě čísel a logiky. Osobně obdivuji tu lehkost, se kterou mistři svých oborů dávají do své práce a Zbyněk Prim je jedna z těch osobností, která tvoří umění finančně poradenského světa.

Andrea Jiráková

Ředitelka vzdělávání pro ČR a SK pro Fincentrum a SwissLife

Zbyněk Prim má obrovské charisma a přirozeně motivuje účastníky kurzů k dalšímu vzdělávání a seberozvoji. Je to praktik každým coulem, navíc profík ve světě financí a já jsem se na něj mohla vždy spolehnout. Vím,že dostanu kvalitu.

Mgr. Jiří Svoboda

Manažer tréninků a inovací Interní distribuce CZ ve společnosti Uniqa.

Zbyňka Prima a jeho práci mám možnost sledovat na finančním trhu již pár let. Jeho školení jsou vždy plná inspirace a praktické obchodní řeči. To umožňuje mně i dalším kolegům vše uvést hned do praxe a být efektivnějším a úspěšnějším obchodníkem u klientů. V listopadu 2022 jsem Zbyňka využili pro vzdělávání našich ředitelů Interní distribuce CZ v oblasti investic a úvěrů. Čtyři vzdělávací dny měly mezi účastníky velmi pozitivní ohlas a otevřely nám oči, jak využít obchodního potenciálu a jak tato témata přirozenou cestou otevírat u klientů. Odnesli jsme si spoustu informací a svoje obchodní dovednosti pozvedly na vyšší úroveň. Věřím, že toto nebyla naše poslední spolupráce se Zbyňkem.

Jindřich Hrdý

Majitel společnosti Finovo

Se Zbyňkem Primem se známe už nějakou dobu, ale dobré reference jsem na něj měl již z dřívějška od jiných účastníků jeho kurzů a také od lidí s kterými kurzy domlouval. Mně a mým kolegům kurz PFP přinesl zejména jednotné smýšlení v rámci firemní metodiky a finančního plánování. Kurz měl i pozitivní dopad co se týče naší produkce.

Ladislav Kučírek

Regionální ředitel společnosti Fincentrum

Školení finančního plánování jsem absolvoval u pana Prima s mým týmem 12 poradců a manažerů. Toto vzdělávání mělo velkou odbornost, ale příjemně a jednoduše prezentovanou. Všechny školící dny měli spád, dostatek potřebných informací a byly částečně proložené humorem a zábavou. Toto školení doporučuji určitě všem finančním poradcům a manažerům.

Pavel Benčo

Manažer podpory prodeje Modrá pyramida stavební spořitelna, a. s.

Zbyněk Prim připravil pro školení našich seniorních poradců poutavou prezentaci na propojení aktuálního dění v ekonomice a využití těchto informací na schůzkách s klienty. Poradci kvitovali jednoduché praktické ukázky, které mohou ihned využít v komunikaci s klienty.

Petr Saic

Majitel společnosti Synergy FG s.r.o.

Díky spolupráci se Zbyňkem Primem se zvýšila efektivita i vytěženost našeho obchodního týmu. Z úvodního zkušebního školení se nakonec vyvinula dlouholetá spolupráce na úrovni celé firmy. Především bych zdůraznil schopnost Zbyňka P. propojit teorii s praxí, která spoustě jiných školitelů chybí. Dobrý výsledek spolupráce je pak podpořen i tím, že je Zbyněk P. fajn člověk, kterého mají lidé ve firmě i lidsky rádi.

Petr Vašík

Účastník kurzů PFP a EFA

Pan Prim je skvělý školitel. Jde mu hlavně o praxi a praktické využití u klientů. Absolvoval jsem s ním PFP (poradce finančního plánování) a následně kurz EFA poradce. Po absolvování vzdělávání jsem získal širší záběr v rámci finančního trhu a v jednotlivých oblastech hlubší detail. Zaměřil jsem se s klienty na komplexní financí plánování a díky tomu se mi daří u klientů eliminovat rizika, plnit jejich cíle a postupně je vést k finanční svobodě tak jako mě to naučilo vzdělávání od Zbyňka. Klienti si díky těmto znalostem odkládají větší částky, jsou spořivý, investují a mají bezpečný život s postupným plněním jejich cílů. Děkuji za vzdělání 🙂

Reference firem

FIRMY, SE KTERÝMI aktuálně SPOLUPRACUJEME

ÚSPĚŠNĚ PROŠKOLENÉ FIRMY